Hızlı, Güvenilir, Ekonomik & Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Servisler

casper-teknik-servis

Profesyonel Teknik Servis

Casper Notebook & Laptop Teknik Servisi

Maksimum Teknik servis olarak casper marka laptoplarınızın onarım ve bakımını yapmaktayız. Her türlü yazılımsal ve donanımsal teknik arıza çözümlerini gerçekleştiren servisimiz kullanıcılarına kusursuz hizmet vermek gayesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

 
 
 
 
 

all-in-one-tamir

All In One Teknik Servis

Casper All In One PC Teknik Servis

All In One kelime anlamı olarak “hepsi bir yerde” anlamı taşımaktadır. Bu da cihazın diğer masaütü bilgisayarların aksine monitörün içine anakart, işlemci, ram gibi diğer donanımların gizlenmiş halidir. Bu komplike tasarımın onarımı güvenilir deneyimli teknisyenlerle gerçekleşebilmektedir.

 

 
 
 
 
 

Casper-pc-tamir

Casper Masaüstü Teknik Servis

Casper Masaüstü PC Teknik Servis

Casper Masaüstü tamiri ve Masaüstü onarımı konularında deneyimli ekibimizin size en kısa zamanda arızalı bilgisayarlarınıza arıza teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Servisimiz de garantili tamir, bakım, servis, onarım hizmetleri verilmektedir. Onay verilen cihazlar en kısa sürede teknik servis departmanınca onarılarak kullanıma hazır hale getirilir ve onarım sonrası 6 ay garanti verilir.

 
 
 
 
 

Casper-monitor-teknik-tamir

Casper Monitor Teknik Servis

Casper Monitör Teknik Servis

LCD ekran arızaları (flöresan lamba arızası, devre arızası, soket arızası, buton  ve giriş çıkış port arızaları) uzman servisimiz tarafından en kısa sürede onarılarak tarafınıza teslim edilir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sık Görülen Casper Ürün Arızaları

Casper